Четвер, 01.10.2020, 07:24Вітаю Вас Гість | RSS
Live with English
Меню сайту
Let's be friends
center
Код кнопки нашого сайту:
Статистика
Besucherzahler
счетчик посещений
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 53

Що таке лінгафонний кабінет?


Нині у сфері освіти є можливість індивідуалізувати навчання, з'явились умови надати обдарованим учням доступ до більшої кількості потрібної інформації, а тим, хто відстає, — надолужити прогаяне. Нові інформаційні технології надають величезні можливості нам, учителям, у розвитку здібностей дітей.

Тому необхідно зосереджувати увагу на використанні комп'ютера на уроці та дома, в позаурочний час.

Дуже яскраво з цього приводу висловився Джеф Бюргер, оглядач журналу «Новые Медиа»: «Определение мультимедиа напоминает мне старую притчу о трёх слепых мужчинах, впервые повстречавшихся со стоном. Один притрагивается к хвосту слона и говорит, что это похоже на канат. Другой, охватывая ногу животного, описывает его как дерево. Третий, держась за хобот, увереят, что это змея. Назеначение мультимедіа меняется в зависимости от того, где и для кого предполагается использовать это средство, в каких целях».

використання мультимедійних технологій стає цікавішим для учня, а тому й ефективнішим для засвоєння знань, поліпшує рівень унаочнення навчального матеріалу на уроці.

Кількість мультимедійної підтримки уроку може бути різною: від кількох хвилин до використання мультимедіа впродовж цілого уроку. Під час уроку з мультимедійною підтримкою істотно змінюється роль учителя, який виступає передусім організатором, координатором пізнавальної діяльності учнів.

За допомогою комп’ютерних технологій можна використовувати на уроці наочність вищого рівня – відео матеріали, анімаційні фрагменти, інтерактивні моделі тощо, які дають змогу продемонструвати на уроці ті явища, які в реальному світі побачити неможливо. Інформаційні технології допомагають індивідуалізувати та диференціювати навчання.

Кабінет є необхідною умовою організації сучасного навчально -виховного процесу при навчанні іноземним мовам. Адже від правильнообладнаного в значній мірі залежать результати праці вчителя і учнів. Добре оснащений кабінет допомагає учням удосконалюватинавички і вміння з іноземної мови, надавати виховний впливі розширювати кругозір. Такий кабінет дозволяє працювати вчителеві з високоювіддачею і з почуттям задоволеності.

Значення кабінету в більшій мірі зростає у тому випадку, якщо в ньому створена іншомовна обстановка. При навчанні це означає одночасно іу міння комунікативної спрямованості позакласної роботи, і більш широке застосування технічних засобів навчання (ТСО), лінгафонного обладнання та наочних посібників.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі
A Cupcake for the Teacher
Photobucket
Down Under Teacher
Teacher by the Beach