Let's be friends |
Код кнопки нашого сайту:
|
|
Переможці Всеукраїнського Конкурсу з англійської мови «Гринвіч»
|
Всеукраїнський Конкурс з англійської мови «Гринвіч»
|
2010
|
Самовик Єлизавета (2 кл)
|
І місце
|
|
Машоха Ксенія (2 кл)
|
ІІ місце
|
|
Проценко Микита (2 кл)
|
ІІ місце
|
|
Ленчик Вікторія (3 кл)
|
І місце
|
|
Петрова Ганна (3 кл)
|
І місце
|
|
Сідельнікова Діана (3 кл)
|
І місце
|
|
Пишняк Даша (3 кл)
|
І місце
|
|
Мінчук Данило (3 кл)
|
І місце
|
|
Шевченко Марія (3 кл)
|
І місце
|
|
Лященко Богдан (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Сподобаєв Борис (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
|
|
2011
|
Коновалов Дмитро (3 кл)
|
І місце
|
|
Головко Максим (3 кл)
|
І місце
|
|
Грушевська Стефанія (3 кл)
|
І місце
|
|
Спатар Марія (3 кл)
|
І місце
|
|
Машоха Ксенія (3 кл)
|
І місце
|
|
Корольова Аріна (3 кл)
|
І місце
|
|
Самовик Єлизавета (3 кл)
|
І місце
|
|
Шиловський Ігор (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Трофімова Катерина (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Проценко Микита (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Чернов Денис (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Трохимчук Юлія (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Лященко Дмитро (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Деркач Іван (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Сеітібрагімова Серафима (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Олещенко Нікіта (3 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Галушко Єлизавета (4 кл)
|
І місце
|
|
Шевченко Марія (4 кл)
|
ІІ місце
|
|
Подпрятов Олег (4 кл)
|
ІІ місце
|
|
Петрова Анна (4 кл)
|
ІІ місце
|
|
Бондур Кирило (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Сподобаєв Борис (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Ленчик Вікторія (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Сідєльнікова Діана (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Рикова Аліна (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Лященко Богдан (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Фастовський Ігор (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Ковальова Софія (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Левцун Маргарита (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Тонконог Яна (4 кл)
|
ІІІ місце
|
|
|
|
2012
|
Шиловський Ігор (4 кл)
|
І місце
|
|
Самовик Єлизавета (4 кл)
|
І місце
|
|
Машоха Ксенія (4 кл)
|
І місце
|
|
Спатар Марія (4 кл)
|
І місце
|
|
Коновалов Дмитро (4 кл)
|
І місце
|
|
Корольова Аріна (4 кл)
|
І місце
|
|
Трофімова Катерина (4 кл)
|
І місце
|
|
Головко Максим (4 кл)
|
І місце
|
|
Проценко Микита (4 кл)
|
ІІ місце
|
|
Левцун маргарита (5 кл)
|
І місце
|
|
Сідєльнікова Діана (5 кл)
|
ІІ місце
|
|
Галушко Єлизавета (5 кл)
|
ІІ місце
|
|
Тонконог Яна (5 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Сич Діана (6 кл)
|
ІІІ місце
|
|
|
|
2013
|
Гасан Артем (2 кл)
|
І місце
|
|
Геньбач Андрій (2 кл)
|
І місце
|
|
Богомаз Аліна (2 кл)
|
І місце
|
|
Литвиненко Дмитро (2 кл)
|
ІІ місце
|
|
Пітулько Артур (3 кл)
|
І місце
|
|
Вергун Марія (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Ключко Софія (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Унжакова Варвара (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Коршун Марія (3 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Галушко Єлизавета (6 кл)
|
ІІ місце
|
|
Петрова Анна (6 кл)
|
ІІ місце
|
|
Тонконог Яна (6 кл)
|
ІІ місце
|
|
|
|
2014
|
Хрестовий Тимофій (2 кл)
|
І місце
|
|
Ковальова Софія (2 кл)
|
І місце
|
|
Обревко Надія (2 кл)
|
І місце
|
|
Старун Марина (2 кл)
|
ІІ місце
|
|
Леонова Поліна (2 кл)
|
ІІ місце
|
|
Ганночка Тимофій (2 кл)
|
ІІ місце
|
|
Добрай Іван (2 кл)
|
ІІІ місце
|
|
Коломієць Ілля (2кл)
|
ІІІ місце
|
|
Бова Поліна (3 кл)
|
І місце
|
|
Богомаз Аліна (3 кл)
|
І місце
|
|
Литвиненко Дмитро (3 кл)
|
І місце
|
|
Геньбач Андрій (3 кл)
|
І місце
|
|
Міхалевич Дарія (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Бойченко Соломія (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Левицький Нікіта (3 кл)
|
ІІ місце
|
|
Коршун Марія (4 кл)
|
ІІ місце
|
|
Унжакова Варвара (4 кл)
|
ІІ місце
|
|
Календар | « Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|